URBAN ART FEST opäť pozýva │ 26.5.2024 do KULTURPARKU

7. ročník obľúbeného rodinného festivalu URBAN ART FEST opäť privíta v priestoroch Kulturparku malých aj veľkých nadšencov voľného času stráveného s rodinou, priateľmi a známymi.

26. máj 2024 (nedeľa) bude patriť výbornej hudbe, tanečným kreáciám, hrám a zábavkám na zelenej lúke pre deti aj dospelých. Tento ročník prinesie aj  nové zaujímavé aktivity pre deti – výrobu mandál , stromčekov šťastia, zápisníkov, háčkované hračky a pod. V rámci tvorivých dielní sa po prvýkrát predstaví aktivita  bubnovanie v rytme samby.  Pre malých aj veľkých záujemcov je pripravený novučičký workshop o zvuku, so zvukom a klávesami. Toto všetko a ešte oveľa, oveľa viac vás čaká poslednú májovú nedeľu v čase od 14.00 do 18.30 v Kulturparku v Košiciach.

POZOR! Chýbať nebude ani  obľúbená tombola s naozaj zaujímavými cenami. Prvé tri sme ako vychytávku zverejnili v informačnom článku na našej webovej stránke. Hľadajte …

Nezabudnite však na vrtošivosť počasia, zoberte si deky na sedenie, ale aj dáždniky alebo pršiplášte, lebo náš festival vás bude baviť za každého počasia (no, možno okrem nečakanej prudkej búrky).

Hlavným organizátorom festivalu je občianske združenie KLUB 3F, ktoré úzko spolupracuje pri jeho príprave so Súkromnou ZUŠ Vlada Urbana Košice.

VIAC O FESTIVALE: klik

Želáme Vám, aby ste tak ako po minulé roky zažili príjemné, zábavné popoludnie.

ZA PODPORU URBAN ART FESTU 2024 ďakujeme:

HLAVNÝ PARTNER – finančná podpora festivalu

PARTNERI – finančná podpora festivalu

PARTNER – finančná podpora festivalu a zabezpečenie cateringu pre účinkujúcich

PARTNERI – poskytnutie priestorov KULTURPARKU
Mesto Košice a K-13 Košické kultúrne centrá

                     

Podujatie sa koná v priestoroch investičných projektov, ktoré boli implementované v rámci opatrenia 7.1 prioritnej osi “Európske hlavnémesto kultúry Košice 2013” Regionálneho operačného programu a súspolufinancované Európskou úniou vo výške 85 % z Európskeho fonduregionálneho rozvoja a vo výške 10 % zo štátneho rozpočtu Slovenskejrepubliky. Viac informácií nájdete na www.ropka.sk, www.mpsr.sk atiež na www.culture.gov.sk, ERDF: Investícia do vašej budúcnosti.