CVIČÍME S NAJMENŠÍMI

Milé mamičky, oteckovia a naši najmilší drobcovia,

po dlhej dobe, takmer dvoch rokov nútenej odmlky, opäť privítame malých drobcov s maminami v ich obľúbenom kurze CVIČENIE S NAJMENŠÍMI. Začneme opatrne, tentoraz iba jeden deň v týždni a síce v UTOROK. Keďže sa budeme stretávať iba jeden deň v týždni, pristúpili sme k ohraničeniu veku detičiek, ktoré sa môžu prihlásiť takto:

UTOROK : v čase od 10.00 hod  do 11.00 hod sa budeme venovať detičkám vo veku od 24 do 30 mesiacov (v skupinke je maximálne 10 detičiek)

UPOZORNENIE :
Milé mamičky, keďže kurz beží iba v utorok, počet miest v skupinách sa veľmi rýchlo rozchytá. Neváhajte a pošlite svoju prihlášku (vyplnený prihlasovací formulár) čo najskôr, aby ste sa nedostali do zoznamu čakateľov. 

POZOR ! Detičky budú cvičiť samozrejme bez rúšok, ale mamičky musia mať prekryté horné dýchacie cesty (zatiaľ; podľa vyhlásených opatrení).

Termín, čas cvičenia a podrobnosti  platby kurzovného upresníme mamičkám po uzatvorení zoznamu  prihlásených detí. Informácie budú zaslané e-mailom.

Začať chceme už 29. marca 2022 !

Tešíme sa na Vás – veľmi.
______________________________________________________

Kurz Cvičenie s najmenšími je prvým cieleným zoznamovaním detí s hudbou, pesničkami a pohybom. Ponúka nielen príjemne strávený čas v komunite detí a mamičiek, ale aj šikovnú odbornú pomoc v jednotlivých vývojových štádiách dieťatka.

family-doing-morning-exercises-two-children-44631691

Usporiadateľ kurzu:
DOM ĽUDOVÉHO TANCA, Starozagorská 10, Košice – sídlisko KVP

IČO : 17172578
DIČ : 1024334696
T-kontakt: + 421 905 252 003
E-kontakt: volnerova@szuske.sk

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

     

 

O čom to je …
Deti sa na hodinách  hravou formou stretnú s rôznymi pomôckami z inštrumentára ľudovej kultúry a súčasnosti v sprievode pesničiek, riekaniek a hier. Používajú sa rytmické hudobné nástroje , varešky, overball, fitlopta, masážne podložky, masážne ježkové loptičky, hula hop…

Každá hodina je prispôsobená momentálnej nálade detí. Striedajú sa dynamické a ukľudňujúce časti s motivačnými. Cvičenie  ich privedie k motorickým a psychomotorickým zručnostiam. Deti sa prirodzene naučia rozvíjať pohyblivosť, koordináciu pohybov, rovnováhu, orientáciu v priestore, spoznávať svoje telo a samé seba. V spoločnosti iných detí sa naučia sociálnym kontaktom a komunikácii s ostatnými deťmi. Výsledky týchto cvičení nemusia byť viditeľné hneď na hodine. Niektoré deti sa prejavia neskôr alebo doma v prostredí, ktoré je im známe.

Cieľom našich stretnutí je vytvorenie podmienok pre celkový rozvoj a vývoj dieťaťa ako aj vytvorenie podmienok pre rodičov aby mohli s deťmi tráviť príjemný čas, spoznávať a pozorovať deti v nových pohybových spoločenských aktivitách a zároveň si vymieňať skúsenosti s inými rodičmi.

Miesto cvičenia: tanečná sála Súkromnej ZUŠ Vlada Urbana (Dom ľudového tanca, Starozagorská 10, Košice – sídlisko KVP)

Čas cvičenia: v dopoludňajších hodinách, spravidla od 9.00 hod a od 10.00 hod; cvičenie trvá 60 minút.
Cvičíme 1 x týždenne v skupinách s maximálnym počtom 10 detí. S jedným dieťaťom cvičí vždy jeden dospelý.

Lektorky: kurz vedie certifikovaná lektorka: Mgr. art. Andrea Pitoňáková

Kurzovné za 8 týždňov:

  • Nové mamičky = 40,00 EUR;
  • Vernostný program = 32,00 EUR (pre tých, čo už kurz u nás absolvovali; týka sa aj mamičiek, ktoré k nám po skúsenostiach prichádzajú s ďalším dieťaťom)
  • Úhrada za kurz: výhradne bezhotovostne na účet (internetbanking, alebo vklad na účet)

Dôležité:

  • Platba musí byť zrealizovaná tak, aby boli finančné prostriedky (cena za kurz) pripísané na účet najneskôr 2 dni pred začatím kurzu.
  • V prípade, že mamička s dieťaťom z akéhokoľvek dôvodu neabsolvuje celý kurz, suma za kurz sa nevracia.
  • V prípade neprítomnosti mamičky a dieťaťa z akéhokoľvek dôvodu vrátane choroby na pravidelnej hodine sa táto hodina nenahrádza.

A takto to na hodine s našimi najmenšími vyzerá …