GALA 19.5.2019 │Pozvánka do Štátneho divadla

Opäť je tu čas, ktorý nám pripomína, že nás cesta s Vašimi deťmi za pochopením krásy pohybu, hudby, tvarov a farieb v mnohorakých podobách priviedla na pomyselnú hranicu, keď Vám chceme ukázať, k čomu sme dnes dospeli.

Vždy sme dbali na to, aby naša škola bola o kúsok inakšia, ako tie ostatné. Záleží nám na bohatej zážitkovej motivácii našich žiakov, ceníme si erudíciu 4_70x100_rokov_skolaa entuziazmus našich pedagógov a spoluprácu s Vami – rodičmi.
25 rokov trvá táto naša cesta – tak ak chcete spoznať ducha našej školy, príďte – neoľutujete.

„GALA – 25 rokov Súkromnej ZUŠ Vlada Urbana“
19. 5. 2019 (nedeľa) | 17.00 hod. na javisku Štátneho divadla v Košiciach
______________________________________________

Milí rodičia a žiaci školy,

dnes, 19.5.2020, je to práve rok, čo naša škola oslávila 25. výročie svojho vzniku. Práve preto sme pre Vás sprístupnili video z Galaprogramu a spustili  zaujímavú súťaž na facebooku Súkromnej ZUŠ Vlada Urbana. Zapojením sa do súťaže môžete získať napríklad 3-mesačné školne ZDARMA vo vybranom študijnom odbore v školskom roku 2020/2021 a ďalšie zaujímavé ceny.

Podrobnosti o súťaži nájdete na: https://lnk.sk/uEGT

Súťaž bola ukončená 24. mája 2020 …

… a víťazmi našej súťaže sa stávajú🏆
1.Beáta Borovská
2. Lucia Kidalová
3. Peter Šlang

💋SRDEČNE❤️ Blahoželáme🎁

Ďakujeme všetkým zúčastneným, aj tým, ktorí si s chuťou pozreli celý koncert.